Filter

Hind
Värv
Trükiste arv (must)
Trükiste arv (värvi)
Sobib printeritele
veel... vähem
Bränd
Tootjad
veel... vähem
Tüüp
Originaalsus
Komplekt
Taastatud
Filter

Canon

Canon laser-kassetid | Canon toonerid | osta Eestis!

Canon

Canon laserprinteri ja MFP tarvikud

Canon laserprinteri ja MFP tarvikud on tarbekaup printeritele ja multifunktsionaalsetele seadmetele sellelt brändilt. Need võimaldavad teil luua kvaliteetseid must-valgeid ja värvilisi paberiprinditud kujutisi.

Canoni kassettides on tooner, mida kasutatakse pildi moodustamiseks paberil. Tooner kassetis jaotub trumli pinnale, mis omakorda tõmbab tooneri paberi peale ja kinnitab selle kuumusega. Nii saadakse kvaliteetne ja selge pilt.

Canon laserprinteri ja MFP tarvikud võivad olla kas originaalid või ühilduvad. Originaaltarvikud on tarbekaubad, mida toodab tootja ja vastavad printeri algsetele omadustele. Need tagavad kõrge printimiskvaliteedi, usaldusväärsuse ja pika tööea.

Ühilduvad kassetid on teiste tootjate kassetid, mis sobivad teie Canon printeriga. Need võivad olla uued või renoveeritud. Ühilduvate kassettide peamine eelis on nende madalam hind võrreldes originaalidega. Siiski tuleb meeles pidada, et trükikvaliteet võib olla veidi madalam kui originaaltarvikutel.

Canon laserprinteri ja MFP kasseti valimisel tuleks pöörata tähelepanu selle mudelile, printeri tüübile, lehtede arvule, mida saab trükkida ühe kassetiga, samuti selle tüübile (originaal või ühilduv).

Õige kasseti valiku ja paigalduse korral toimub printimine teie Canon printeril vigadeta ja kõrge kvaliteediga. Seetõttu tuleks tarvikuid osta usaldusväärsetelt müüjatelt ja tootjatelt.

Lisaks on Canon laserprinteri tarvikute hooldamiseks mitu soovitust, et pikendada nende tööiga:

1. Hoidke kassette jahedas ja kuivas kohas, et vältida ülekuumenemist.

2. Ärge lubage kassettidel pikka aega kasutamata seista, kuna see võib põhjustada tooneri kuivamist kasseti sees.

3. Enne uue Canon kasseti paigaldamist veenduge, et printer on välja lülitatud ja kassett on ühilduv printeri tüübiga.

4. Kasseti paigaldamisel veenduge, et te ei kahjusta selle kontakte ega kasseti kiipi.

5. Pärast kasseti kasutamist tuleb see hoolikalt puhastada ja eemaldada jääktooner.

Canon'i laserprinterite ja MFP-de jaoks mõeldud laserkassetid on usaldusväärsed ja kvaliteetsed tarbekaubad. Originaal- või ühilduvate kassettide valik sõltub teie vajadustest ja eelarvest. Õige kasseti valiku ja paigaldamisega toimub trükkimine probleemideta ja kõrge kvaliteediga.