Filter

Hind
Tootjad
veel... vähem
Värviedastuse indeks Ra ≥
Tööaeg
IP reiting
Värvustemperatuur (K)
Valgusvoog (lm)
veel... vähem
Sisendpinge
Võimsustegur
Võimsus (W)
Valgusnurk
Tootja
Bränd
Tüüp
Kuju
Valgusti kõrgus (mm)
Valgusti diameeter
Montaaži läbimõõt
veel... vähem
Valgusti tüüp
Filter

LED allvalgustid

LED allvalgustid

Sisseehitatud LED-valgustid: energiatõhus lahendus valgustamiseks

Sisseehitatud LED-valgustid on kompaktsed ja energiatõhusad valgustid, mis saab paigaldada lae või seina sisse. Need tagavad eredat ja ühtlast valgust erinevates ruumides, sealhulgas kontorid, poed, restoranid, korterid ja kodud.

Meie veebisaidil on lai valik sisseehitatud LED-valgusteid, mis erinevad suuruse, kuju, võimsuse ja värvustemperatuuri poolest. Need on saadaval ühevärvilistes ja mitmevärvilistes versioonides, võimaldades luua ainulaadse atmosfääri igas ruumis.

Nendel valgustitel on mitmeid eeliseid võrreldes traditsiooniliste lampidega, sealhulgas kõrge energiatõhusus, vastupidavus, usaldusväärsus ja madalam energiatarbimine. Lisaks on need keskkonnasõbralikud, kuna sisaldavad vähem kahjulikke aineid võrreldes traditsiooniliste lampidega.

Sisseehitatud LED-valgustite paigaldus toimub väikeste avade kaudu laes või seinas, võimaldades säilitada nende esteetilist välimust. Neid saab kasutada nii peamise kui ka täiendava valgusallikana ning luua erilist meeleolu.

Meie valgustid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades nende vastupidavuse ja usaldusväärsuse. Neil on ka mitmeid funktsioone, sealhulgas reguleeritav heledus, intensiivsuse reguleerimine ja värvustemperatuuri kontroll.

Tagame kõrgekvaliteedilised tooted ja kiire kohaletoimetamise. Kui otsite tõhusat ja pikaajalist valgustuslahendust oma ruumi jaoks, siis meie sisseehitatud LED-valgustid on ideaalne valik.